26 grudnia 2013

Merry Christmas !!!

 

Ze świątecznego kiermaszu w Monachium


Święta spędzone poza domem... a czuję się, jakbym siedziała przy suto zastawionym, rodzinnym stole Nie ma jednak znaczenia, gdzie świętujemy, dopóki jesteśmy z najbliższymi i tworzymy klimat Bożego Narodzenia.

Wszyscy mieliśmy jakieś problemy w naszych mieszkaniach. U mnie współlokatorka sprowadziła całą swoją rodzinę z ryczącymi, małymi dzieciakami już kilka dni przed świętami, więc za wszelką cenę chciałam być gdzie indziej (moje ozdoby zostały brutalnie sponiewierane przez małe chciwe łapki). Caroliny współlokatorka była w bojowym, anty-świątecznym nastroju, czym kompletnie zabiła ducha bożonarodzeniowego pod ich adresem. Wracając z zakupami i rozmyślając, gdzie będziemy robić kolację, wpadłyśmy na parę znajomych, którzy też zostali bezdusznie wyrzuceni na bruk. U nich w mieszkaniu znowu wszyscy spali przed lotem, więc została jedynie opcja migowego języka podczas kolacji. Carolina postawiła ostatecznie na swoim i zebraliśmy się wszyscy u niej. 

Było magicznie!! Carolina nie przeżywała tak bardzo rozłąki z rodziną, dla Bori i jej męża to były pierwsze święta odkąd wzięli ślub, Cristina dopiero zerwała ze swoim chłopakiem, a buntowniczka zajadała się moimi makówkami, aż jej się uszy trzęsły! Święta portugalsko-rumuńsko-polsko-maurytyjsko-bułgarskie oficjalnie zostały uznane za wielki sukces

dziękuję !


"Święty Mikołaju, nie dokładnie o to prosiłam, ale dziękuję za przyjaźń i szczerość!"
2 komentarze:

  1. Ze świątecznymi życzeniami nie zdążyłam ale za to wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tobie również szczęśliwego, pełnego inspiracji Nowego Roku! :) pozdrawiam

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...