20 kwietnia 2014

Happy Easter !

Z jakiegoś powodu nigdy nie przepadałam za Wielkanocą. Kojarzy mi się ze smutkiem i płaczem. Może to przez historię Zbawienia, albo skutek uboczny godzin spędzonych w kościele przez te dni w dzieciństwie (wtedy się niczego nie rozumiało!). Poza tym rodzinka musiała o mnie intensywnie myśleć ostatnio, bo jakoś wyjątkowo chciało mi się ryczeć za domem.

Chwila, chwila! Dostałam od zajączka wycieczkę do Szwecji! Jak zwykle tylko 24 godziny, ale nie byłam wcześniej, więc nawet to mnie zadowala. Tyle się nasłuchałam o idealnych krajach Skandynawskich, że aż mnie nosi, żeby przekonać się na własnej skórze skąd ten zachwyt! Zajączek się niestety pomylił i dał mi jeszcze w zestawie zapyziałego pursera, rąbnięta seniorkę, zezowatą Hiszpankę, arogancką Bułgarkę i jej dumną koleżankę niemowę, panikarę Francuzkę, blondynkę Ukrainkę i egoistki Chinki. Więc kiedy człowiek myśli, że gorzej już nie może być... W drodze powrotnej tylko 60 ludzi (na 380) i sześciogodzinny lot. Są dwa wyjścia – albo będę udawać, że mnie ta załoga interesuje i wdam się w ambitną dyskusję o szminkach i pękniętych naczynkach, albo zamknięta w toalecie będę układać pasjansa (w japońskich liniach to działało na ostudzenie emocji).

… Nie przewidziałam turbulencji Zaczęły się, jak weszłam do kokpitu porobić kilka zdjęć. Utknęłam tam na kilka godzinA wcześniej w Sztokholmie:
 

Tym wszystkim, którzy spędzają święta z najbliższymi – cieszcie się tą chwilą i niczego nie bierzcie za pewnik, radosnych i rodzinnych! Tym, co świętują z dala od domu – wierzę, że nie utknęliście z wariatami na 11000 metrów, zdrowych i pełnych nadziei! 


      HAPPY EASTER !!!

 


4 komentarze:

 1. To prawda intensywnie o Tobie myślałam. Do spędzenia w szczęściu i radości Świąt (jak większość życzyła) brakowało i brakuje mi BARDZO CIEBIE :( Mysia bukuj już bilet na grudzień bo kolejnych świąt w takim nastroju nie chcę przeżywa.KOCHAM CIĘ:) Mama Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odbijemy to wszystko na kolejnym tripie :D buziaki

   Usuń
 2. Od kilku dni czytam wszystkie Twoje wpisy. W sumie "od tyłu", ale i tak jest ciekawie:D
  Napisałem do Ciebie maila, informuję bo nie wiem, czy sprawdzasz skrzynkę. Jak będziesz miała czas - odpisz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz sprawdzam! :) pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...