Jet Magic rekrutuje

września 20, 2017


Jak się lata z gwiazdami?


Kiedy w grafiku widzę imiona znanych osobistości na kolejnym locie, trzęsę portkami z podniecenia albo stresu, dopiero kiedy pojawiają się na samolocie, emocje opadają. Toż to przecież tacy sami ludzie jak my 😊 Zdecydowana większość z nich wygląda dużo lepiej w rzeczywistości, choć są i tacy, których ciężko rozpoznać 😏

Na jednym z lotów gościłam znane z reality show celebrytki. Byłam już z góry uprzedzona co do ich osoby, tylko dlatego, że całkowicie wierzyłam w to, jak wykreowała ich telewizja. Dziś mogę powiedzieć… „oglądacie ich w telewizji, a w ogóle ich nie znacie!”. Całkowicie o nich zmieniłam zdanie i z przyjemnością będę znowu gościć na pokładzie 😊

Innym razem leciałam z aktorką, którą ubóstwia 100% świata męskiego i może jakieś 20% żeńskiego. Mnie z jakiegoś powodu nigdy nie przekonywała i nasz wspólny lot tylko potwierdził moje przeczucia – totalna ignorancja, aż wstyd.

No i takie loty, gdzie gwiazdy światowej sceny muzycznej konkretnie cię wyściskają czy wycałują przy opuszczaniu samolotu, a czasem nawet dorzucą darmowe bilety na ich występy.

Jest wesoło! 😁


Szansę latania ze sławami oferuje też JetMagic z bazą na Malcie

Kiedyś obsługiwali trasę koncertową Guns N’ Roses, dziś latają po Europie z U2, świętując 30-lecie albumu The Joshua Tree, stad też nazwa trasy koncertowej.Powodzenia!

Przeczytaj również

0 komentarze

Archiwum

Obserwuj bloga