Nowy wygląd... bloga ;)

września 09, 2017

Przyznam się bez bicia, że od dłuższego czasu totalnie zaniedbywałam to miejsce 😓 W zeszłym tygodniu zajrzałam tutaj, żeby zobaczyć, co jest grane i totalnie się zniechęciłam – przecież to nie jestem ja! Przestarzała szata graficzna, komentarze pozostawione bez odpowiedzi. Serio??! Tak, wstyd mi było! Fakt, że przekazuję tylko hobbistycznie moje przemyślenia i spostrzeżenia odnośnie latania, nie oznacza, że nie powinnam tego robić w lepszym klimacie.


Mistrzynie blogowania

Tak więc zaczęłam szperać, czytać, analizować i w dwie zarwane nocki opanowałam HTML i kody CSS na tyle, żeby spróbować swoich sił i odświeżyć, trochę już zakurzoną, AirHostessę. Efektu by nie było, gdyby nie cenne wskazówki i chęć dzielenia się swoją wiedzą dziewczyn, na których blogi trafiłam w sieci. Szczególne podziękowania w stronę Beaty za jej Vademecum Blogera, która nie tyle pomaga merytorycznie blogowiczom w ich przygodzie, ale przez posty (pewnie i nieświadomie) nakręca do działania. Beata, będę wracać, bo czuję, że na Twoich stronach odnajdę nie tylko wskazówki jak rozgryźć kolejne poziomy HTML. Zatem, vive la France! Serdeczne dzięki wysyłam również w kierunku Gosi za jej bardzo pomocny blog Blonparia - polecam zwłaszcza tym, którzy chcą dopracować swoje umiejętności związane z grafiką oraz do Introwertyczki w sieci, która (seryjnie nie wiem jak?!) potrafi ogarnąć kilka blogów jednocześnie. Szacun. Świetna pomoc Dziewczyny!

Mam nadzieję, że powiew świeżości na stronach mojego bloga zachęci Was wszystkich do częstych powrotów. Przede mną jeszcze długa droga, bo za każdym kliknięciem pojawiają się nowe, zarąbiste pomysły, ale chyba właśnie o to w życiu chodzi, żeby odkrywać i dążyć do lepszego.

Witajcie!
Przeczytaj również

0 komentarze

Archiwum

Obserwuj bloga